Top

Prečo je Hyundai BAYON vhodným autom aj pre psičkárov

Prečo je Hyundai BAYON vhodným autom aj pre psičkárov
  • Crossover Hyundai BAYON má viaceré vlastnosti, vďaka ktorým môže byť ideálnym autom aj pre štvornohých domácich miláčikov.
  • Psíky určite ocenia pohodlný a priestranný interiér BAYON.
  • Výlety so zvieracími spoločníkmi sú pre ľudí príjemné aj vďaka pokročilým bezpečnostným prvkom.

 

Aportovať, ísť na prechádzku alebo zostať sa blázniť blízko domu – kvalitne strávený čas so psíkom môžete zažiť kdekoľvek. Či už váš štvornohý priateľ uprednostňuje dlhé výlety lesom, alebo si užíva krátke prechádzky mestským parkom, Hyundai BAYON je dokonalým spoločníkom pre ľudí aj ich domácich miláčikov.

BAYON je navrhnutý tak, aby vyťažil maximum z vnútorného priestoru a zároveň zvonka zostal kompaktný a agilný. Ponúka pokročilé bezpečnostné technológie, ale aj prvky zamerané na pohodlie a štýl. Tento elegantný crossover je preto dokonalým spoločníkom pre majiteľov psov v meste aj mimo neho.

 

Agilný a zároveň robustný dizajn

Od malej čivavy až po veľkého aljašského malamuta, psy prichádzajú vo všetkých tvaroch a veľkostiach. Bez ohľadu na to, aký veľký alebo malý je váš pes, keď ich vezmete na výlet autom, je nevyhnutné, aby mali dostatok priestoru na relax.

Spojením agilnosti vozidla segmentu SUV-B s objemom batožinového priestoru až 411 litrov ponúka BAYON všetko, čo vodiči potrebujú, aby sa ich psy cítili pohodlne. BAYON poskytuje dostatok priestoru pre domáce zvieratá, ako aj hračky a príslušenstvo, ktoré môžu počas jazdy potrebovať. Vysoká stredová konzola v aute zároveň zabezpečí, aby sa pes nedostal do priestoru pre posádku, čím poskytuje vodičom ešte väčšiu istotu na cestách.

Hyundai Bayon poskytuje dostatok priestoru pre domácich miláčikov

Dizajn crossoveru BAYON prináša výhody nielen zvieratkám, ale aj ľuďom. Vyššia poloha sedenia poskytuje lepší výhľad na cestu pred sebou, zatiaľ čo jeho kompaktné rozmery zlepšujú každodennú ovládateľnosť a agilnosť vozidla nielen v meste. Pre vodičov, ktorí so svojimi domácimi miláčikmi radi vyrazia aj mimo mesto, je BAYON vďaka vyššej svetlej výške minimálne 165 mm optimálnou voľbou pre jazdu so psom aj na nespevnených cestách.

 

Bezpečnosť pre všetkých cestujúcich

Pred akoukoľvek dlhšou cestou chcú mať vodiči istotu, že budú maximálne chránení, aby si mohli svoju jazdu bez obáv užívať. Vďaka najlepšiemu bezpečnostnému balíku vo svojej triede poskytuje BAYON vysokú úroveň bezpečnosti pre všetkých cestujúcim – či už majú dve alebo štyri nohy.

Hyundai Bayon ponúka vysokú mieru bezpečnosti aj pre štvornohých miláčikov.

Jedným z príkladov zaujímavých bezpečnostných prvkov modelu BAYON je systém na sledovanie únavy vodiča (DAW), ktorý analyzuje vzorce jazdy. Keď systém zaznamená neštandardné správanie, odporučí vodičovi, aby si urobil osviežujúcu prestávku. Pravdou tiež je, že krátke prestávky tohto typu špeciálne ocenia aj štvornohí parťáci.

Systém autonómneho núdzového brzdenia (FCA) sám zabrzdí vozidlo, aby zabránil čelným kolíziám s inými vozidlami, chodcami alebo cyklistami.

Užitočnou je aj funkcia Upozornenie na prítomnosť cestujúcich na zadných sedadlách (ROA), ktorá zobrazí vodičovi upozornenie, aby pred opustením auta skontroloval osoby alebo zvieratá na zadných sedadlách.

 

Sortiment doplnkov pre chlpatých kamarátov

Psy majú rôznu veľkosť, ale pri ceste autom zohrávajú svoju úlohu aj ďalšie faktory, napr. vek a zdravotný stav psíka. Inak povedané, každý pes má iné potreby z hľadiska ich osobnej mobility. S ohľadom na túto skutočnosť vyvinul Hyundai rad originálneho príslušenstva vhodného pre domáce zvieratá exkluzívne pre BAYON, aby zvýšil pohodlie a bezpečnosť pri každej jazde so psom.

Ochranná mreža v modeli Hyundai Bayon

Chránič na prevoz psov poskytuje viac komfortu pre cestujúcich aj psa. Perfektne zapadne medzi operadlá zadných sedadiel a strechu vozidla. Táto jednoducho inštalovateľná mriežka je navrhnutá tak, aby udržiavala domáce zvieratá v batožinovom priestore bez obmedzenia výhľadu vodiča.

Vaňa do batožinového priestoru je ideálna pre jazdu s domácimi miláčikmi. Je odolná, protišmyková a vodotesná, má zvýšené okraje a udržiava tak batožinový priestor vozidla v čistote.

Nosič na bicykle je užitočná doplnková výbava, ak váš psík miluje beh, zatiaľ čo si vy pri ňom vychutnávate jazdu na bicykli. Tento nosič odvezie dva bicykle s maximálnym užitočným zaťažením do 60 kg. S kompaktným nosičom a ochranou proti odcudzeniu môžete s naloženým bicyklom dokonca otvoriť dvere batožinového priestoru.

 

Pokročilé funkcie aj pre majiteľov domácich zvierat

S pokročilou konektivitou a pohodlím má BAYON veľa čo ponúknuť aj ľudským spoločníkom domácich zvierat.

Hyundai Bayon pri východe slnka

10,25-palcový digitálny panel v kombinácii s rovnako veľkým informačno-zábavným systémom podporuje služby Apple CarPlay a Android Audio. Informačno-zábavný systém je ďalej vylepšený kvalitným osemreproduktorovým audio systémom Bose Premium a konfigurovateľnou zvukovou atmosférou, aby si cestujúci mohli vychutnať svoje obľúbené zoznamy skladieb či podcasty.

Aplikácia Bluelink Connected Car zasa poskytuje zákazníkom informácie na dosah ruky pomocou live aktualizácií a presnej navigácie do rôznych destinácií, ako napríklad najbližšie parky pre prípadné vyvenčenie psa. Pre ešte väčšie pohodlie môžu zákazníci zamknúť a odomknúť svoje auto na diaľku pomocou aplikácie Bluelink alebo skontrolovať informácie o vozidle, ako je potrebná údržba alebo stav paliva v nádrži.

 

BAYON dostupný bez čakania?

Áno, ak si vyberiete zo skladovej ponuky našich predajcov. Pozrite si aktuálnu ponuku vozidiel tu. Ak si z dostupných áut nevyberiete, vyskladajte si BAYON podľa seba a požiadajte o cenovú ponuku na mieru prostredníctvom online konfigurátora.

Nie je možné pridávať komentáre.