Top

Financovanie nového auta môže byť aj finančne nenáročná zábava

Financovanie nového auta môže byť aj finančne nenáročná zábava

Platiť auto v hotovosti je priveľká jednorazová záťaž. Práve od toho existujú rôzne iné formy financovania. Operatívny leasing, financovanie na pätiny, ľahké splátky. To všetko sú skvelé alternatívy, ktoré nás jednorazovo nezaťažia. Teraz však prichádza novinka, ktorú sme tak trochu „odkukali“ od mobilných operátorov.

Nová i30 na paušál

Skoro ako nový mobil. Platíte nízke mesačné poplatky a po troch rokoch si môžete auto vymeniť za nové. Tento systém je v porovnaní s ostatnými spôsobmi financovania najvýhodnejší. V konečnom dôsledku ušetríte až niekoľko stoviek mesačne.  

Čomu dáte prednosť?

Nový Hyundai i30 124i CLASSIC môžete mať už od 134 € mesačne. Na druhej strane, Hyundai i30 1.6 CRDi STYLE 7 DCT vás s poistením vyjde 277 € mesačne. Pri výbere základného modelu, ale i pri výbere špičkovej výbavy s pridaným poistením zaplatíte menej, ako by ste platili napríklad systémom ľahkých splátok, ktorých najnižšia sadzba sa pohybuje od sumy 289 € mesačne.

i30

Ako začať?

Na začiatok si vyberiete niektorú z kalkulácií mesačných paušálov. Ak vám žiadna nevyhovuje, môžete, samozrejme, kontaktovať predajcu a vytvoriť spoločne vlastný systém financovania. Vyberiete si auto, zaplatíte akontáciu, odídete domov a mesačne platíte neporovnateľne nížšie splátky.

Prešli 3 roky, čo teraz?

Opäť nás navštívite a my vám ponúkneme 3 reálne alternatívy:

A: Nasýtení? Vyberiete si novší model.  Ak máte chuť otestovať ďalšiu generáciu áut Hyundai, jednoducho nám staré vrátite a vyberiete si nové. Nič vás však neobmedzuje vo výbere, môžete pokojne zmeniť kategóriu auta a výbavu a nastaviť si nový paušálny systém.

B: Ste spokojní? Nechajte si ho. Ak ste si auto zamilovali a nechcete sa ho vzdať, po uplynutí doby si ho môžete odkúpiť za zostatkovú cenu, a to v hotovosti, ale aj na splátky.  

C: Nechcete ho? My ho vezmeme späť. V prípade, že sa rozhodnete nepokračovať s ďalším paušálom a auto si nechcete nechať, môžete ho bez poplatkov vrátiť.

 

V prvom aj v poslednom prípade auto posunieme na trh ojazdených áut. Práve vďaka tomu dokážeme ponúknuť také nízke mesačné splátky.

Prekvapenie na záver

Okrem výrazne nižších nákladov dostanete od nás aj veľké množstvo benefitov. Havarijné poistenie, nové zimné pneumatiky a záruka na celých 5 rokov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Máte istotu, že počas času stráveného s Hyundaiom vás nikdy nenecháme v problémoch.

 

Vyberte si paušál ReFresh ešte dnes. Môžete mať nové auto okamžite a bez veľkých investícií. Vozte sa čo najdlhšie bez obáv o to, či dorazíte do cieľa.

 

Nie je možné pridávať komentáre.