Top

Vyberte si svoj Hyundai i30

Vyberte si svoj Hyundai i30

Hyundai i30 patrí k najúspešnejším modelovým radom kórejskej automobilky. Na Slovensku sa ich v roku 2017 predalo vyše 2 600 kusov. i30 je automobil obľúbený u firemných aj u súkromných zákazníkov. Začiatkom minulého roka Hyundai uviedol v poradí tretiu generáciu i30. Slovenskí zákazníci si dnes môžu vybrať svoju i30-tku presne podľa svojej chuti.

Kompaktný hatchback na každý deň

Hyundai i30 hatchback tretej generácie priniesol nielen nadčasový dizajn, ale tiež množstvo bezpečnostných systémov. Tie chránia posádku vozidla aj iných účastníkov premávky. Systém na sledovanie únavy vodiča, automatické núdzové brzdenie, varovanie pred čelným nárazom, monitorovanie mŕtveho uhla alebo systém na automatické udržanie vozidla v jazdnom pruhu robia z i30 hatchback jedno z najbezpečnejších áut v jeho triede. Vďaka svojej priaznivej cene už od 12 990  € si získal už množstvo fanúšikov a spokojných zákazníkov.

Priestranné kombi pre rodinné typy

Svojím od základu novým, nádherne modelovaným dizajnom Hyundai i30 kombi oživuje segment kompaktných kombíkov. Okrem nadštandardného balíka bezpečnostných systémov, ktoré získate už v základnej výbave, najväčšou prednosťou i30 kombi je jeho univerzálnosť a priestrannosť. S kufrom so základným objemom až 602 litrov je ideálnym spoločníkom na rodinné výlety aj pre pracovitých podnikateľov a živnostníkov. Nie náhodou tvorí takmer polovicu predaja zo všetkých modelov i30!

Štýlový Fastback pre individualistov

Nový i30 Fastback je jedinečným posolstvom štýlu. S elegantným vzhľadom a s perfektnými proporciami jazdí tak dobre, ako vyzerá. Je vytvorený pre vás, nie iba na jazdu z bodu A do bodu B. Fastback v sebe spája eleganciu hatchbacku a praktickosť kombi. Kufor so základným objemom 450 litrov reprezentuje voľbu rozumu, splývajúca línia strechy a elegantné bočné línie robia z Fastbacku štýlovku, ktorú si zamilujete na prvý pohľad.

Nadupané N-ko pre milovníkov ostrej jazdy

i30 N je športovým autom na každý deň. Pod kapotou skrýva 250, vo verzii Performance až 275 konských síl! Od prvého momentu očaril odbornú aj širokú laickú verejnosť. N-ko, ako tohto kráľa zákrut a dynamickej jazdy volajú jeho fanúšikovia, bol testovaný na náročnom okruhu v nemeckom Nürburgringu. Okrem fantastického šoférskeho zážitku prináša aj bonus navyše – agresívnym dizajnom a fantastickým zvukovým prejavom upúta nielen jeho vodiča, ale aj okoloidúcich. Ak milujete radosť z jazdy a zároveň hľadáte auto aj na každodennú cestu do práce, i30 N je pre vás ideálnou voľbou.

i30N exteriér

Pre všetko, na čom vám záleží

Rodina Hyundai i30 je kompletná. Kompaktný hatchback, priestranné kombi, štýlový Fastback alebo emóciami nabité N-ko. Vyberte si svoj Hyundai i30 aj s 5-ročnou zárukou bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Vyberte si podľa toho, na čom VÁM záleží. Viac informácií a možnosť dohodnúť si testovacie jazdy nájdete na www.hyundai.sk.

Nie je možné pridávať komentáre.