Top

Nový Hyundai Tucson príde aj v dynamickej verzii N Line

Nový Hyundai Tucson príde aj v dynamickej verzii N Line
  • Hyundai zverejnil prvé snímky úplne nového modelu Tucson N Line, v poradí už siedmeho modelu Hyundai v Európe s touto dynamicky ladenou úrovňou vybavenia
  • Úplne nový Tucson N Line ponúkne agresívne a výrazné prvky vonkajšieho dizajnu a odlišné interiérové ​​detaily
  • Modely z radu N Line sú vyrobené špeciálne pre zákazníkov, ktorí hľadajú ešte atraktívnejší dizajn a väčší zážitok z jazdy

 

Spoločnosť Hyundai Motor odhalila prvé snímky úplne nového modelu Tucson N Line. Nová generácia modelu Tucson vo verzii N Line kombinuje futuristický dizajn, pohodlie a pokročilú konektivitu Tucsonu s dynamickým štýlom N Line.

Ako ukazujú prvé obrázky, úplne nový Tucson N Line ponúkne agresívne a výrazné prvky vonkajšieho dizajnu a odlišné interiérové ​​detaily. Zákazníci sa tiež môžu tešiť na jedinečnú výbavu a výber farieb.

Rad N Line spoločnosti Hyundai slúži ako vstupná úroveň do sveta vysoko výkonnej značky N, pretože prvky N Line nachádzajú inšpiráciu priamo vo vysokovýkonných modeloch N. Modely N Line sú určené predovšetkým pre zákazníkov, ktorí hľadajú ešte dynamickejší dizajn a zážitok z jazdy. Popri novom Tucsone disponujú verziou N Line aj modely i10, i20, celý rad i30 (hatchback, kombi a fastback) a Kona.

Úplne nový Tucson N Line bude k dispozícii na jar 2021. Ďalšie podrobnosti zverejní Hyundai čoskoro.

Nie je možné pridávať komentáre.