Top

Hyundai má SUV pre každého

Hyundai má SUV pre každého

Spojenie Hyundai a automobilov SUV má za sebou dlhú a veľmi úspešnú históriu. Všetko sa to začalo mimoriadne obľúbenou prvou generáciou modelu Santa Fe. Kompetenciu a skúsenosti z jej výroby konštruktéri automobilky dôsledne využili pri príprave celej rodiny modelov. A tak Hyundai dokáže ponúknuť to správne SUV každému motoristovi, teraz dokonca vybrané vozidlá so zľavou až do 9000 €.

i20 Active

Vstupnou bránou do automobilov SUV je Hyundai i20 Active. V automobilke si uvedomujú, že v meste, kde sa toto auto cíti ako ryba vo vode, vládnu iné zákony. A tak mu nadelili nielen moderný dizajn karosérie, ale aj ochranné oplastovanie a vyšší podvozok. Toto všetko majiteľ ocení pri parkovaní v stiesnených pomeroch. Zvýšený obrubník? Pre Hyundai i20 Active ako keby neexistoval.

i20 Active

 

Kona

Ak chcete s autom vyraziť aj do terénu, vyskúšajte si mimoriadne štýlové SUV Hyundai Kona. Nezameniteľný originál, ktorý učaroval aj známej moderátorke Barbore Rakovskej, totiž dokáže ponúknu nielen emotívny dizajn. Špičkové vypracovanie a luxusná výbava je vyšperkovaná osvedčeným pohonom 4×4. A aby toho nebolo málo, benzínový motor s výkonom rovných 170 koní si môžete dopriať aj s výbornou sedemstupňovou automatickou prevodovkou. Hyundai Kona je bez preháňania momentálne najkomplexnejším a najemotívnejším mestským SUV na trhu.

Hyundai Kona

 

Tucson

Rodina si pýta svoje. Vedia to aj v Hyundai, veď model Tucson je už mnoho rokov jej rodinným striebrom. Vďaka prepracovanému dizajnu, modernej technike, ako aj mimoriadne širokej palete modelov, je Tucson najobľúbenejším kompaktným SUV na trhu. Túto pozíciu získal vďaka vysokej kvalite a spoľahlivosti, ako aj schopnosti vyhovieť požiadavkám a potrebám budúceho majiteľa. Ak si zvolíte model s pohonom 4×4, bude Tucson vašim bezpečným a komfortným spoločníkom aj počas objavovania sveta mimo spevnených ciest.

Hyundai Tucson

 

Santa Fe a Grand Santa Fe

Vrcholom ponuky Hyundai v kategórii SUV je samozrejme Santa Fe. Legenda, ktorá stála na začiatku úspešnej cesty Hyundai v triede SUV. Ako správny TOP model prináša to najlepšie, čo dnes môže zákazníkom luxusné SUV ponúknuť. Či už sa pozrieme na špičkové komfortné a bezpečnostné vybavenie, detailné vypracovanie a prvotriedne materiály, veľkorysí priestor až po priechodnosť v teréne. Aj pre toto si ho obľúbil aj známy tanečník Laci Strike, ktorý na ňom jazdí aj so svojou rodinou. Hyundai Santa Fe je k dispozícii aj vo verzii pre sedem cestujúcich, alebo v predĺženej karosérii vo verzii Grand Santa Fe.

Hyundai Grand Santa Fe

Spoločnosť Hyundai si váži dôveru svojich zákazníkov, a tak im ponúka autá prvotriednej kvality. Dôveru vo vlastné produkty podčiarkuje skutočnosť, že na všetky modely poskytuje záruku na 5 rokov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov.

Teraz je ten pravý čas na SUV – vybrané skladové vozidlá Hyundai i20 Active, Kona, Tucson a Santa Fe môžete mať ihneď a s mimoriadnou zľavou až do 9000 €. Zistiť viac o ponuke.

Nie je možné pridávať komentáre.