Top

Hyundai Kona Chilli je štýlová mestská provokatérka

Hyundai Kona Chilli je štýlová mestská provokatérka

 

Hyundai Kona. Kompaktné SUV, ktoré od svojho uvedenia na trh vzbudzuje pozornosť svojím extravagantným dizajnom. Svojská, sebavedomá a tak trocha drzá. Aj preto si získala srdcia už takmer 120-tisíc zákazníkov po celej Európe. Čo prináša v novej špeciálnej edícii Chilli?

Ženy oceňujú odvážny dizajn a parkovacie systémy

Na tom, že Hyundai Kona je riadna štýlovka, sa zhodne väčšina ľudí. Odvážny dizajn, ktorý získal prestížne ocenenie iF Design Award 2018, padol mnohým do oka. Extravagantnú prednú masku, denné LED svietenie, ktoré dodáva Kone výraz naštvaného mestského predátora, a kompaktné rozmery vozidla vnímajú dámy ako pozitívum. Mladé mamičky ocenia aj pohodlné nastupovanie a vystupovanie, systém ISOFIX pre stabilné ukotvenie detských sedačiek a šikovný kufor s objemom vyše 360 litrov.

Hyundai Kona LED

Hyundai Kona LED

Muži hľadajú technológie a dobrú spotrebu

Až 2/3 majiteľov tvoria na Slovensku muži. A tí oceňujú benzínový motor 1,0 T-GDi s výkonom 88 kW (120 k) s pohonom predných kolies, pretože pri bežnej jazde v meste alebo na okreskách je dostatočne výkonný, ale zároveň úsporný. Rádio má 7-palcový dotykový LCD displej a RDS, samozrejme, s podporou služieb Apple CarPlay a Android Auto. Riziko vystrelenia šiestich airbagov znižuje systém sledovania únavy vodiča, tempomat s obmedzovačom rýchlosti, signál núdzového brzdenia či systém automatického udržiavania v jazdných pruhoch.

Hyundai Kona - Interiér

Hyundai Kona – Interiér

Edícia Chilli myslí aj v lete na zimu

Hyundai Kona, ktorá je v ponuke aj v špeciálnej edícii Chilli, prináša pre zákazníkov lepšiu cenu a hodnotnú výbavu zadarmo. Hyundai totiž zvýšil akciový bonus na 2 500 EUR, ktorého súčasťou je vyhrievanie predných sedadiel a volantu, tzv. Winter Pack, úplne zadarmo. A hoci v letných dňoch siahne vodič po klimatizácii, auto sa nekupuje na jednu sezónu, a preto je Winter Pack v Kone Chilli vítaným spríjemnením jazdy v mrazivom zimnom počasí.

Hyundai Kona exteriér

Hyundai Kona exteriér

Hyundai Kona v špeciálnej edícii Chilli s motorom 1,0 T-GDi (88 kW/120 k), pohonom predných kolies, 6-stupňovou manuálnou prevodovkou a bohatou výbavou, vrátane vyhrievaných predných sedadiel a volantu zadarmo, môžete získať už za 15 690 EUR s DPH. Samozrejmosťou v Hyundai je aj 5-ročná záruka bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov a ponuka výhodného financovania Ľahké splátky alebo Na pätiny. Viac informácií o Hyundai Kona Chilli hľadajte na hyundai.sk.

Zažite najkrajšie letné rande s Hyundai KONA Chilli a zapojte sa na www.instagram.com do súťaže o 3x KONA Chilli vo farbe Pulse Red na víkend s plnou nádržou.

Vyberte si jednu z uložených pozvánok Rande s KONA na instagramovom profile @HyundaiSlovensko a urobte printscreen obrazovky. V pozvánke označte vašu lásku a profil @HyundaiSlovensko. Fotku zazdieľajte do vašej story a ste v hre. Súťaž trvá do 4. augusta 2019, 9.00 hod.

Nie je možné pridávať komentáre.