Top

Hľadáte najlepšie SUV? Choďte na to s rozumom

Hľadáte najlepšie SUV? Choďte na to s rozumom

Pre kúpu SUV sa ľudia rozhodujú z rôznych dôvodov. Niekto hľadá bezpečnosť, niekto spoľahlivosť, ďalší auto do terénu, iný veľký priestor a mnohí si ho kupujú jednoducho preto, že sa na vozovku radi pozerajú zhora. Aj vy ste sa rozhodli pre SUV, no neviete sa rozhodnúť pre tú najlepšiu alternatívu? My vám trochu pomôžeme.

Ujasnite si, čo vlastne hľadáte

Hľadáte SUV, to už jasné. Viete však, kde a ako ho budete využívať? Dáte prednosť mestskému šikovnému žihadlu, silnému stroju, ktorý zvládne aj ťažší terén, alebo veľkému kráľovi ciest, v ktorom odveziete aj 7 člennú rodinu? Pozrime sa, aké sú možnosti.

Tucson – SUV pre každý deň

Naše najpredávanejšie SUV je skutočný unikát. Skvelý mestský pomocník s neopakovateľným dizajnom a výkonom, ktorý sa nezľakne ani terénu. Keď k tomu prirátate veľký batožinový priestor, spevnené materiály pre zvýšenú bezpečnosť a nový motor so 7-stupňovou prevodovkou, dostanete auto, ktoré poľahky skončí na prvých miestach v nejednom teste. O jeho kvalitách sa presvedčili aj v susednej republike. Lesy ČR si objednali hneď 420 nových Tucsonov a očakávajú ich ešte tento rok. Dokonca aj česká polícia po rokoch odstupuje od konkurencie a do svojho vozového parku objednáva až 809 nových vozidiel Hyundai.

Hyundai Tucson

Santa Fe – komfort aj pri tej najnáročnejšej ceste

Silné a nebojácne SUV s charakterom limuzíny? Presne to ponúka svojim majiteľom Hyundai Santa Fe. Hlavnou prednosťou auta je bezpečnosť, o ktorú sa starajú kamery, systém automatického núdzového brzdenia, systém monitorovania mŕtveho uhla, adaptívny tempomat a mnohé ďalšie. Auto sa, samozrejme, vyznačuje aj ďalšími pokrokovými technológiami, vďaka ktorým sa vo vnútri budete cítiť ako v luxusnej limuzíne. Celú špecifikáciu a všetky dostupné technológie nájdete na produktovej stránke.

Hyundai Santa Fe

Grand Sante Fe – Priestor, ktorý nepozná limity

Hľadáte 7-miestne auto, ktoré nevyzerá ako dodávka? V tom prípade hľadáte Hyundai Grand Santa Fe. Rôzne variácie rozmiestnenia sedadiel ponúkajú široké využitie vášho nového auta. Či už zbierate deti z krúžkov alebo chcete ísť na dovolenku autom v plnej paráde, Grand Sante Fe je určené pre vás. Bez problémov vás odvezie aj terénom, v prípade, že sa rozhodnete spoznávať svet mimo asfaltových ciest.

Hyundai Grand Santa Fe

Tak ktoré? Vyskúšajte si ich všetky

Výber SUV môže byť zložitý najmä v prípade, keď si neviete vybrať medzi väčším počtom lákavých modelov. Sadne mi praktický Tucson alebo kráľ ciest Grand Sante Fe? Objednajte sa na testovaciu jazdu a zistite to sami. Keď si sadnete do vášho vyvoleného auta, spoznáte to.  

 

Nie je možné pridávať komentáre.