Top

Barbora Krajčírová: Za volantom Hyundai Tucson si to užívam

Barbora Krajčírová: Za volantom Hyundai Tucson si to užívam

Barbora Krajčírová je známa predovšetkým ako sympatická moderátorka a pohotová rozhlasová spíkerka. Je však aj autorskou detskej knihy Hrebienok a ostatné dva roky tiež ambasádorkou značky Hyundai. A tak sme ju trocha vyspovedali.

Koncom roku 2017 ste patrili k prvým ľuďom na Slovensku, ktorí mali možnosť jazdiť na SUV modeli Kona. Čím Vás Kona zaujala?

Hyundai Kona je podľa mňa snom mnohých, ktorí hľadajú niečo „väčšie“ do mesta ale zároveň niečo, s čím bez problémov zaparkujú, v prípade bezpečnosti nesedia v maličkom a nižšom aute, ale jazdu si užívajú v rámci rady SUV áut. Kona bola doslova môj miláčik. Limetková farba auta a pásov zaujala každé dieťa ale aj dospelých. Vzhľad Kony je skvelý na vyhratie sa. Stále sledujeme s rodinkou Konu na cestách a jej rôznorodé farby sa nám veľmi páčia.

Po Kone ste presadli do Tucsonu, ktorý sa stal najpredávanejším SUV na Slovensku za rok 2018. Čo Vás ako ženu a vodičku na ňom zaujalo?

Len pre pochopenie, to, že som teraz cez ambasádorstvo bližšie k značke Hyundai je jedna vec, ale druhou vecou zostáva, že väčšina mojich áut aj pred samotnou spoluprácou, bolo značky Hyundai. Model Tucson som už mala a viem, že dokonale spĺňa moje potreby. Pre mňa je skvelým autom, ktoré ma bezpečne vozí v rámci celého Slovenska po mojich pracovných cestách, či už cestujem na natáčanie Folkloriky alebo na súkromné moderovačky. Taktiež sa veľa nabehám po Bratislave, každé ráno do rádia a televízie ale tak ako väčšina rodičov, aj dennodenne do školy po dcéru a hneď aj na krúžky. V Tucsone máme všetci výborný komfort, veľa miesta a keď ideme na výlet, veľa priestoru na batožinu.

Aký model Hyundai by ste si okrem Kony a Tucsona rada vyskúšali?

Raz by som si chcela vyskúšať technické novinky od značky Hyundai. Veľa som počula o novinkách, ktoré mi zatiaľ prídu ako science-fiction, ale realita ukazuje, že napríklad vodíková technológia raz obsadí náš trh. Takže v týchto technologických vymoženostiach by som raz chcela sedieť.

Boli ste alebo sa chystáte v lete na dovolenku autom?

Autom sa nabehám dosť cez rok, ale nemám problém sadnúť do auta a urobiť aj 1200 km. Som síce žena, ale za volantom si to užívam. Pustím si skvelú hudbu, ideálne rádio Jemné, v ktorom pracujem, alebo nejaký zaujímavý podcast a pokojne môžem šoférovať do cieľa. Už som neraz odšoférovala do Chorvátska či Talianska. Tento rok ideme do Grécka a tam teda zatiaľ radšej lietadlom 🙂

Spolupráca so značkou Hyundai trvá už tretí rok. Stala sa Vám s autami Hyundai nejaká zaujímavá príhoda?

Keď som jazdila na Kone, bola som jedna z prvých na Slovensku, ktorá si toto autíčko mohla otestovať a naplno vyskúšať. Musím povedať, že sa mi ešte nikdy nestalo, aby si niekto fotil moje auto, ale teda Kona bola veľká hviezda a fotili si ju na dennom poriadku 🙂

Zdroj foto: https://www.instagram.com/barbora.krajcirova/

Nie je možné pridávať komentáre.