Top

Rozhovor: Ktoré auto by Laci Strike rád vyskúšal?

Rozhovor: Ktoré auto by Laci Strike rád vyskúšal?

Vyspovedali sme našeho ambasádora, tanečníka a choreografa Laciho Strika. Na čo je v poslednej dobe obzvlášť hrdý a ako sa mu jazdí na Santa Fe?

Čo sa Tebe ako osobe, prípadne Tvojej SDA, v ostatnom čase podarilo dosiahnuť, na čo si obzvlášť hrdý?

Táto otázka je jednoduchá, ale odpoveď je podstatne zložitejšia… Som hrdý na to, že mám super tím, ktorý vychovala moja škola. Aj na to, že celý rok naša tanečná škola úspešne funguje. Teda je to vlastne už 16 rokov. Som hrdý aj na to, že tanečné vystúpenie našich absolventov bolo nádherné. Aj na to, že sme cez jarné prázdniny pomohli v spolupráci s vami zažiť naše tanečné tábory 30 deťom z detských domovov… Aj na to, že máme novú hodinovú pódiovú show, ktorá je venovaná mojim 30-tim rokom tanca. A ešte som aj hrdý na moje deti…:)

V lete chystáte letné denné tanečné tábory po celom Slovensku. Máš odhad, koľko najazdíš kilometrov?

Fuuuuha? Čo ja viem? Tých táborov je 20. A prvý týždeň otáčam Bratislavu a Hotel Permon 2x… Tipnem si 8000 km za 7 týždňov??  Ale ozaj iba tipujem. Sám som zvedavý, či som to neprestrelil. 😆👍Počkaj? Možno som aj málo povedal… Uvidíme… Dám vedieť cez sociálne siete.

Už druhý rok jazdíš na aute Hyundai Santa Fe. Ako si s ním spokojný?

Popravde? Prekvapilo ma to veľmi pozitívne. Santa Fe ma baví svojou priestrannosťou. Do toho auta sa toľko vecí zmestí, že si v ňom odvezieme malú aparatúru, batohy, kostýmy aj 5-člennú posádku. Pohodlne. To nové Santa Fe je aj veľmi tiché. Takže hudba hrá PARÁDNE. Výborné spojenie Bluetooth, bezdrôtové nabíjanie telefónov, strešné okno a hlavne tie bezpečnostné systémy. To bol poriadny krok vpred.

Aké iné auto značky Hyundai by si si okrem Santa Fe rád vyskúšal a prečo?

Genesis. ✌️Ak sa to ráta. A prečo? Lebo ste mi ho dali vyskúšať a cítil som sa ako prezident.  No a ak sa ten Genesis neráta a musel by to byť Hyundai priamo, tak novú elektrickú Konu alebo IONIQ…

Okrem práce – ako sa chystáš toto leto oddychovať?

Popri práci tak asi 2 festivaly… Tie ale budú polo pracovné a možno koncert Metallica vo Viedni. No a 14 dní dovolenka. Možno na pár dní Tatry niekde pod Kriváňom… Asi Hotel Permon… S rodinou, s mojimi najbližšími. Už sa na to teším. Na záver chcem ešte všetkým priaznivcom značky Hyundai popriať veľa šťastných kilometrov.

 

Zdroj foto: https://www.instagram.com/laci_strike/ 

Nie je možné pridávať komentáre.