Top

Hyundai žije futbalom

Hyundai žije futbalom

Sledujete prebiehajúce Majstrovstvá sveta vo futbale v Rusku? Určite vám neušlo, že jedným z hlavných partnerov šampionátu je práve Hyundai. Kórejská automobilka spolupracuje s Medzinárodnou futbalovou federáciou už od roku 1999 a pri príležitosti tohtoročného šampionátu priniesla niekoľko zaujímavostí aj noviniek.

Jazdíme s futbalovými legendami

Vedeli ste napríklad, že v areáli majstrovstiev jazdí až 530 našich vozidiel? Slúžia na prevoz futbalistov, futbalových funkcionárov, rozhodcov a VIP návštevníkov. Nechýbajú medzi nimi ani naše obľúbené modely Tucson, Santa Fe či H-1. K flotile vozidiel sme zaradili aj autobusy, ktoré rozvážajú národné futbalové tímy na svoje zápasy.

Futbalisti jazdia s Hyundai

 

S Maroon 5 nám to ladí

Spojil sme sa so skupinou Maroon 5, ktorá pri príležitosti šampionátu pripravila špeciálnu verziu ikonickej skladby „Three little birds“ od legendárneho Boba Marleyho. Cover verzia tejto skladby má za cieľ vzdať hold jamajskej hudobnej legende a zároveň šíriť pozitívnu náladu počas celého šampionátu. V spote zahviezdila nová generácia SUV Santa Fe s revolučnými bezpečnostnými prvkami.

Hyundai Maroon 5

 

Go! je edícia šampiónov

Najväčší futbalový sviatok si žiada niečo naozaj unikátne. A tak sme pre fanúšikov ako aj zákazníkov vyskladali špeciálnu edíciu Go! dvoch mimoriadne obľúbených modelov – i20 a i30. Okrem exkluzívnej farby Champion Blue prináša Go! aj množstvo dizajnových vychytávok v exteriéri aj interiéri a nadštandardnú výbavu za zvýhodnenú cenu. Chce vedieť viac? Všetky dôležité informácie nájdete na www.hyundai.sk/predaj-a-sluzby/akciove-ponuky/edicia-go.

Zasúťažte si na Facebooku

K šampionátu sme samozrejme pripravili aj špeciálne darčeky. Ak chcete nejaký vyhrať, navštívte facebookovú stránku Hyundai Slovensko a zasúťažte si. Vyhrať môžete napríklad maskota turnaja, vlka Zabivaka, alebo aj hrnčeky, kľúčenky či iné oficiálne darčekové predmety. Ale pozor. Hlavnou výhrou je Hyundai i20 v špeciálnej edícii Go! na týždeň s plnou nádržou. Tak rýchlo na Facebook. Stačí jeden klik. 

Nie je možné pridávať komentáre.