Top

Hyundai pomáhal aj tento rok

Hyundai pomáhal aj tento rok

Vianoce sú čas, keď sa rýchle tempo sveta aspoň na pár dní spomalí a my máme čas obzrieť sa, čo sa nám v uplynulom roku podarilo. Hyundai je úspešná firma a o svoj úspech sa radi delíme s tými, ktorí to najviac potrebujú. Aj preto sme v roku 2018 podporili viacero zaujímavých a prospešných projektov.

Venovali sme novorodenecké vozíčky ix1 ďalším pôrodniciam

V roku 2018 sme pokračovali v našom programe podpory slovenských pôrodníc. Polohovateľné novorodenecké vozíky Hyundai ix1 zvyšujú pohodlie a bezpečie bábätiek, ale veľmi pomáhajú aj mamičkám a pôrodnému personálu. Aj preto sme spolu s našimi autorizovanými partnermi obdarovali ďalšie slovenské pôrodnice po celom Slovensku. Z nových vozíkov sa v týchto dňoch tešia mamičky aj personál pôrodníc vo Zvolene, Liptovskom Mikuláši, Poprade, Humennom a Snine. Sme radi, že sme mohli pomôcť.

Podporujeme talentovaných študentov zo STUBA Green Team

Vedeli ste o tom, že študenti Strojníckej fakulty STU v Bratislave sa od roku 2009 venujú vývoju a vývinu elektrickej formule? Šikovní mladí ľudia združení v projekte STUBA Green Team sa so svojím monopostom zúčastňujú rôznych študentských súťaži aj v zahraničí a úspešne reprezentujú našu krajinu. Preto sme sa rozhodli, že dlhé cesty im spríjemníme naším vozidlom i40 kombi, ktoré je nielen pohodlné, ale aj úsporné a má veľký batožinový priestor. STUBA Green Teamu želáme veľa úspechov aj v roku 2019.

Pomáhame bojovať so zákernou rakovinou

Rakovina je niečo, čoho sa všetci obávame. A preto o nej ani neradi hovoríme. O to dôležitejšie je úžasné odhodlanie a energia ľudí z neziskovej pacientskej organizácie Europacolon Slovensko, ktorí bojujú proti rakovine hrubého čreva a konečníka. O zákernej chorobe nielen hovoria, ale aj vzdelávajú verejnosť, podporujú chorých a vyvíjajú aktivity, ktoré smerujú k zlepšeniu slovenského zdravotníctva v oblasti boja s onkologickými chorobami. Pri svojich cestách po Slovensku potrebujú mať spoľahlivé vozidlo s dostatočným priestorom pre posádku aj maketu hrubého čreva. Takýmto vozidlo je náš Hyundai Tucson. Priatelia z Europacolon Slovensko, ďakujeme vám za vašu prácu. Bojujme s rakovinou spolu ďalej!

 

 

Štastné a veselé vám prajeme, milí naši čitatelia. Do nového roka vám želáme len to najlepšie.

Nie je možné pridávať komentáre.