Top

Hyundai bude na Autosalóne v plnej paráde

Hyundai bude na Autosalóne v plnej paráde

Hyundai si pre návštevníkov Autosalónu v Bratislave pripravil pútavú expozíciu. Popri takmer kompletnom portfóliu už známych modelov sa môžete tešiť hneď na dve mimoriadne lákavé premiéry. Zaujímavé novinky si automobilka pripravil aj pre záujemcov o modely i20 a i30. Na výstave automobilka predstaví aj dvojicu ľahkých úžitkových automobilov.

Hyundai i20 popri klasickej verzii a mestskom crossoveri i20 Active dostal ďalšieho člena. Špeciálna edícia Go! ponúkne nielen špeciálny lak karosérie Champion Blue, s ktorým je zladený dizajn interiéru aj lákavé sériové vybavenie.

Kto sa na svet radšej pozerá z výšky, toho v expozícii Hyundai zaujme Hyundai Kona, malé SUV, ktoré si od svojho uvedenia na trh koncom roka 2017 získalo mnoho priaznivcov. Popri benzínovej verzii navyše Kona ponúka svetový unikát. Je prvým mestským SUV vybaveným elektromotorom! Technické parametre Kona Electric naznačujú, že hoci životné prostredie nezaťažuje exhalátmi, dokáže majiteľovi zabezpečiť nečakaný gejzír emócií. Schopnosti pohonu a mimoriadne lákavý dojazd vyše 480 km na jedno nabitie novinku predurčujú stať sa hviezdou nielen na Slovensku.

Na stánku nemôže chýbať ani kompletná rodina modelového radu Hyundai i30. Ku klasickému päťdverovému hatchbacku a priestrannému kombi pribudli elegantný i30 Fastback a poriadne nabrúsený športiak Hyundai i30 N. Na výstave importér na trh uvedie aj limitovanú edíciu Go!, ktorá je určená pre motoristov hľadajúcich kvalitné auto s optimálnym pomerom medzi cenou a úžitkovou hodnotou.

Plánujete si na výstave vybrať elegantnú manažérsku limuzínu či prestížne kombi? Hyundai i40 vám splní jedno aj druhé. Budúcemu majiteľovi ponúkne priestrannú kabínu, moderné technológie, kvalitné dielenské vypracovanie, úsporné motory a výbornú automatickú prevodovku. A to všetko za férovú cenu.

Na autosalóne nebude chýbať ani najväčšia hviezda značky Hyundai, model Tucson, ktorý je vďaka širokej palete modelov, bohatej sériovej výbave a priestrannej, kvalitne vypracovanej kabíne dlhodobo najobľúbenejším kompaktným SUV-C na našom trhu.

Veľkú premiéru bude v Bratislave oslavovať nová generácia prestížneho SUV Hyundai Sante Fe. Novinka prinesie modernú techniku, luxusný interiér a špičkovú výbavu. Lákavú alternatívu si však Hyundai pripravil aj pre klientov, ktorí by robustné SUV do svojej garáže radi zaparkovali čo najskôr. Aktuálna generácia, ktorú si obľúbil aj známy tanečník Laci Strike, je teraz k dispozícii z cenovým zvýhodnením až do 9 000 €.

Nové Santa Fe

Hyundai je automobilkou, ktorá kladie mimoriadny dôraz na ekológiu, a tak na výstavisku nemôže chýbať ani svetový unikát – rodina modelov Hyundai IONIQ. Kto len raz vyskúšal čaro moderných technológií, len ťažko im odolá. Veríme preto, že využijete možnosť vyskúšať si toto skvelé auto počas testovacích jázd.

Automobilka po úspechu v triede osobných automobilov svoju ponuku rozširuje aj do segmentu malých úžitkových automobilov. Na výstave preto predstaví modely Hyundai H1 (vo verziách Van aj Tour) ako aj väčší model Hyundai H350. Obidva sú k dispozícii v širokej palete rôznych modifikácií. Podobne ako v prípade osobných automobilov aj pre túto dvojicu ponúka značka dlhú záruku. V prípade modelu H1 je to na 3 roky bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov a v prípade modelu H350 sú to buď 3 roky bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov, alebo 5 rokov / 200 000 kilometrov.

H1 a H350

Nie je možné pridávať komentáre.