Top

Elektrická flotila Hyundai vezme Salón Elektromobilov 2020 útokom

Elektrická flotila Hyundai vezme Salón Elektromobilov 2020 útokom

Hyundai s elektrickými novinkami

Medzi významných účastníkov patrí slovenské zastúpenie automobilky Hyundai so svojou flotilou vozidiel Kona Hybrid, Kona Electric, IONIQ Plug-in hybrid a IONIQ Electric. Okrem statickej prezentácie aktuálneho portfólia elektrifikovaných modelov Hyundai si návštevníci budú môcť jazdu na nich aj vyskúšať. Hyundai pripravil pre záujemcov možnosť otestovať elektrický IONIQ a elektrickú KONU. A každý, kto testovaciu jazdu absolvuje, získa od Hyundai aj malé prekvapenie.

Okrem výstavných vozidiel a testovacích jázd sa zástupcovia Hyundai predstavia aj v diskusnej časti Salónu Elektromobilov. V sobotu 25.01. o 13:30 sa pokúsia odpovedať na otázku, či je budúcnosť mobility ukrytá vo vodíkových pohonoch. A v nedeľu 26.01. o 16:00 Hyundai priblíži svoju víziu do roku 2025.

Hviezdou bude nepochybne nový Hyundai KONA Electric, ktorý je prvým elektrickým subkompaktným SUV v Európe. Táto prelomová novinka kombinuje pôsobivý elektrický dojazd až 449 km na jedno nabitie so štýlovým dizajnom, modernými bezpečnostnými technológiami v SUV balení – a to bez kompromisov.

Všetky informácie o e-mobiloch Hyundai a možnosť zarezervovať si testovaciu jazdu nájdu návštevníci v stánku Hyundai, v ktorom sú pripravené prezentačné materiály a školení poradcovia.

Výhra: Hyundai IONIQ Electric na celý týždeň

Registrovaní účastníci výstavy Salón Elektromobilov 2020 sú automaticky zapojení do žrebovania o rôzne ceny vrátane zážitkových jázd na elektromobiloch, kalendára elektromobilov či zapožičania vozidiel na rôzne časové obdobia – deň, víkend alebo týždeň. Na šťastných výhercov čakajú aj ďalšie hodnotné ceny, preto neváhajte a registrujte sa ešte dnes.

Jednou z lákavých výhier je možnosť získať Hyundai IONIQ Electric na celý týždeň. Bezplatná registrácie je už spustená a prebieha na oficiálnej stránke výstavy Salón Elektromobilov 2020, kde nájdete aj ďalšie podrobnosti, vrátane programu podujatia.

Salón Elektromobilov 2020 prebehne v termíne 24. až 26. januára 2020 v nákupnom centre Bory Mall v Bratislave.

Viac sa dozviete na → https://e-salon.smartroadshow.sk/

Nie je možné pridávať komentáre.