Top

Ako Laci Strike a Hyundai i30N preverili znalosti missiek o autách

Ako Laci Strike a Hyundai i30N preverili znalosti missiek o autách

Finalistky Miss Slovensko 2018 zažili sústredenie, na ktoré tak skoro nezabudnú. Hyundai si pre ne pripravil netradičné prekvapenie s poriadnou dávkou adrenalínu. ,,Testovacie jazdy na pretekárskej dráhe, ktoré preverili znalosti finalistiek o autách. A to preto, aby ukázali svojim fanúšikom, či sú hodné titulu Miss Drive.

11 finalistiek, 11 jázd, 7 otázok a 275 koní

Každá finalistka absolvovala divokú jazdu s automobilovým pretekárom a športovým modelom Hyundai i30N s výkonom až 275 koní. Počas nej mala za úlohu pod tlakom zodpovedať 7 otázok z oblasti automobilového sveta. Úlohy skúšajúceho sa zhostil známy tanečník a milovník áut, Laci Strike. Ten však dievčatám nič nedaroval, pretože na každú odpoveď im vyčlenil iba 7 sekúnd.

Hlasujte za Miss Drive a vyhrajte

Aktivita priniesla množstvo adrenalínových a vtipných momentov. Zaujíma vás aké? Všetky jazdy s finalistkami spoločne s ich motoristickými profilmi si môžete pozrieť na stránke www.missdrive.sk. A nezabudnite hlasovať za svoju favoritku. Hyundai Slovensko odmení jedného z hlasujúcich dizajnovým SUV Hyundai Kona na 1 týždeň.

Nie je možné pridávať komentáre.