Top

STARIA exkluzívne na Slovensku. Štyri redakcie sa podelili o prvé dojmy.

STARIA exkluzívne na Slovensku. Štyri redakcie sa podelili o prvé dojmy.
  • Štyri slovenské redakcie dostali exkluzívnu príležitosť zoznámiť sa počas jedného dňa s MPV novinkou STARIA
  • Počas prvých jázd preverili auto v meste, na okreskách, na diaľnici a dokonca aj na snehu
  • STARIA sa začne na Slovensku predávať v lete tohto roka, výlučne s naftovým motorom, automatickou prevodovkou a pohonom všetkých kolies

 

Atraktívna MPV novinka Hyundai STARIA zavítala na Slovensko. Zatiaľ len na pár dní, ale o to intenzívnejšie boli dojmy štyroch slovenských redakcií, ktoré dostali exkluzívnu možnosť stráviť s týmto zaujímavým vozidlom celý deň. Pozrite si videá a prečítajte články, v ktorých sa s nami podelili o svoje prvé dojmy.

 

Rasťo Chvála, Garáž.tv

Prvé zoznámenie so Stariou si Rasťo Chvála doslova užil. Na jej palube sa cítil ako pilot a auto stihol prevetrať nielen na diaľnici. Nenechal si totiž ujsť príležitosť preveriť podvozok a pohon 4×4 na snehu!

 

Filip Garaj, Motoring, TA3

Redaktor Filip Garaj hneď v úvode svojho videa priznal, že v prípade Starie ide preňho o najočakávanejší Hyundai za vyše rok. Auto ho zaujalo veľkosťou, výhľadom a pohodlím v prvých dvoch radoch sedadiel.

 

Martin Domček, Pravda.sk

Ako auto z iného sveta. Tak vníma redaktor motoristickej redakcie denníka Pravda, Martin Domček, Stariu. Ocenil, že veľké MPV od Hyundai skrýva pod kapotou naftový motor a, samozrejme, zaujal ho aj extravagantný dizajn.

Prečítajte si celý článok tu.

Hyundai Staria na lesnej ceste

 

Erik Stríž, Autoviny.sk, Auto Motor a šport

Výrazný dizajn, luxusná výbava a limitovaný počet kusov určených pre Slovensko. To považuje Erik Stríž z redakcie Autoviny.sk za silné dôvody, prečo má Staria veľký potenciál zaujať najmä firmy, ktoré si potrpia na svoj imidž a pridanú hodnotu a budú v modeli Staria vidieť skvelú príležitosť vyniknúť a ponúknuť svojim zákazníkom niečo navyše.

Prečítajte si celý článok tu.

 

STARIA na Slovensku už v lete

Hyundai STARIA sa začne predávať na Slovensku tento rok v lete. Postupne dorazí v limitovanom počte okolo 80 kusov v dvoch prevedeniach – najskôr ako 7-miestne a neskôr aj ako 9-miestne vozidlo. Všetky Starie predávané na Slovensku budú vybavené naftovým motorom 2,2 CRDi s výkonom 130 kW (177 k), 8-stupňovou automatickou prevodovkou a pohonom 4×4. Viac informácií o začiatku predaja zverejní importér Hyundai Slovensko v najbližších mesiacoch.

Nie je možné pridávať komentáre.