Top

Výhercovia I. kola žrebovania súťaže Goal of the Century

Výhercovia I. kola žrebovania súťaže Goal of the Century

V piatok 2. septembra 2022 sme vyžrebovali prvých výhercov súťaže Goal of the Century. Desať z nich sa môže tešiť na originálny darčekový balíček s tematikou FIFA World Cup 2022TM a jeden výherca získava vozidlo Hyundai na 7 dní s plnou nádržou. Výhercom srdečne blahoželáme a všetkým účastníkom súťaže ďakujeme!

 

Darčekový balíček FIFA World Cup 2022TM vyhrávajú:

Anna Janitorová

Nikolas Bartalos

Peter Mráz

Róbert Greguš

Jana Berková

Tomáš Struhar

Katarína Bavková

Branislav Richter

Dušan Bačinský

Jozef Bučák

 

Auto Hyundai na týždeň vyhráva:

Ladislav Slaninka

 

Ďalšie kolo žrebovania o balíček FIFA a auto na týždeň bude 03.10.2022. Žrebovanie hlavnej výhry, zájazdu na futbalové majstrovstvá sveta v Katare, sa uskutoční 17.10.2022.

 

Zapojte sa a pomôžte dobrej veci

Celkovo sa do súťaže Goal of the Century v období od 15. do 31. augusta zapojilo prostredníctvom testovacích jázd 86 ľudí, ktorí tak prispeli prvými 86 kilometrami do pripravovaného Hyundai Plogging Run. Počas neho spoločne s našimi partnermi a fanúšikmi vyzbierame odpadky na lesných cestách a prispejeme k čistejšej prírode na Slovensku.

Súťaž „Goal of the Centrury“ prebieha do 30.09.2022. Všetky informácie o tom, ako sa do nej môžete zapojiť a ako testovacou jazdou pomôžete prírode, nájdete na www.hyundai.sk/gotc

Nie je možné pridávať komentáre.