Top

Hyundai predstaví novú KONA N počas špeciálneho N Dňa

Hyundai predstaví novú KONA N počas špeciálneho N Dňa

Spoločnosť Hyundai Motor Company predstaví úplne nový model KONA N už 27. apríla 2021 počas akcie nazvanej Hyundai N Day. Ide zároveň o prvé digitálne podujatie, ktoré Hyundai špeciálne venuje svojej výkonnej značke N.

Podujatie môžete sledovať na YouTube kanalé Hyundai N:

KONA N je nielen najnovším prírastkom do rozrastajúcej sa výkonnej rady Hyundai N, ale je aj prvým modelom N s typom karosérie SUV. Vďaka kombinácii všestrannosti, temperamentnej akcelerácie a agility môže KONA N zmeniť to, čo ľudia od SUV očakávajú. Novú KONA N predstaví Albert Biermann, prezident a vedúci divízie výskumu a vývoja v spoločnosti Hyundai Motor Group.

Spoločnosť Hyundai bude N Day využívať ako platformu na zdieľanie filozofie značky N, informovať o N novinkách a rozprávať o jej budúcom smerovaní. Túto časť predstaví Thomas Schemera, výkonný viceprezident a vedúci divízie zákazníckej skúsenosti.

Sme veľmi radi, že môžeme predstaviť KONA N, skutočné hot-SUV so všetkou tou zábavou z jazdy, ktoré značka N ponúka,“ uviedol Till Wartenberg, viceprezident a vedúci subdivízie značky N Brand Management & Motorsport v spoločnosti Hyundai Motor Company. „Naším vôbec prvým N dňom (orig. N Day) chceme pokračovať v príbehu značky N a prostredníctvom tohto digitálneho formátu zdieľať našu víziu s našimi priaznivcami.

 

Nie je možné pridávať komentáre.