Top

IONIQ 6. Silueta novej éry.

IONIQ 6. Silueta novej éry.

Spúšťame odpočet

Úplne nový IONIQ 6 s novým typom dizajnu Elektrifikovaný Streamliner pre novú éru elektrickej mobility prichádza! Vďaka estetickému a aerodynamickému dizajnu je IONIQ 6 miestom, kde sa váš život zmení.

Postupne vám počas šiestich dní predstavíme najzaujímavejšie prvky tohto nového elektrického vozidla od Hyundai. Celý dizajn exteriéru aj interiéru odhalíme už koncom júna.

 

Zadný spojler modelu IONIQ 6. Časť I. Nová éra

IONIQ 6 so siluetou, o ktorej sme doteraz len snívali, je tvarovaný priehľadnými textúrami podobnými sklu, ktoré krásne odrážajú svetlo. Spojí vás s inou dimenziou a prinesie novú éru.

 

Časť II. Emocionálna efektívnosť

Estetickú a aerodynamickú siluetu dizajnu IONIQ 6 dotvárajú inovatívne proporcie. Tie zabezpečujú, že prúdenie vzduchu okolo vozidla je plynulé a jazda agilnejšia a udržateľnejšia.

Silueta modelu IONIQ 6

 

Predný nárazník novinky Hyundai IONIQ 6 Časť III. Optimistický futurizmus

Elegantná silueta IONIQ 6 nie je len výsledkom technologických inovácií, ale zobrazuje aj zákony prírody. Estetické krivky a aerodynamický dizajn prednej časti minimalizujú odpor vzduchu, čo vedie k najplynulejšiemu zážitku z jazdy.

 

Časť IV.
Symbol spojenia

Parametrický pixel, inšpirovaný základnou jednotkou digitálnej grafiky, spája digitálny a analógový svet. Nájdete ho na každom modeli IONIQ – ako symbol, ktorý spája generácie a poháňa nás smerom k elektrickej budúcnosti.

Zadné parametrické svetlá modelu IONIQ 6

 

IONIQ 6 pohľad zboku na siluetu auta Časť V.
Vrodená čistota
Rovnako ako mäkký povrch riečneho kameňa, aj bočná strana IONIQ 6 je jednoduchá, ale zmyselná. Jeho bohatý objem a úhľadný povrch stimulujú naše zmysly a zároveň predstavujú futuristický pokrok.

Časť VI. Jedinečná individualita

Elegantný exteriér IONIQ 6 ma jedinečný dizajn, za ktorým sa otočia hlavy okoloidúcich. Odráža vašu individualitu a odvážne sebavyjadrenie.

 

 

Úplné odhalenie dizajnu úplne nového IONIQ 6 už o pár hodín!

Nie je možné pridávať komentáre.