Top

Hyundai odhalil dizajnérsky náčrt konceptu IONIQ 6

Hyundai odhalil dizajnérsky náčrt konceptu IONIQ 6
  • Náčrt dizajnového konceptu zobrazuje aerodynamicky tvarovanú siluetu elektrického vozidla novej éry
  • Jedinečný a nadčasový dizajn modelu IONIQ 6 bude plne odhalený koncom tohto mesiaca

 

Spoločnosť Hyundai Motor Company odhalila náčrt dizajnového konceptu svojej očakávanej novinky IONIQ 6, v poradí druhého modelu z radu plne elektrických vozidiel uvádzaných pod značkou IONIQ.

 

Náčrt konceptu zobrazuje jedinečnú a efektívnu siluetu modelu IONIQ 6. IONIQ 6, inšpirovaný konceptom elektrického vozidla Prophecy, je prezentovaný ako elektrifikovaný streamliner s čistými, jednoduchými líniami a čisto aerodynamickou formou. Efektívnejšia typológia dizajnu zrejmá z náčrtu odráža odhodlanie dizajnérov Hyundai uspokojiť estetické aj funkčné potreby zákazníkov v ére elektrickej mobility.

IONIQ 6 využíva elektrickú globálnu modulárnu platformu (E-GMP) skupiny Hyundai Motor Group, ktorá vozidlám poskytuje predĺžený rázvor a optimalizovaný dizajn interiéru.

V najbližších dňoch budú na oficiálnych profiloch Hyundai na sociálnych sieťach a na stránke https://ioniq6.hyundai.com odhalené ďalšie ukážky IONIQ 6. Spoločnosť Hyundai Motor úplne odhalí dizajn exteriéru aj interiéru svojho nového elektrifikovaného aerodynamického modelu koncom júna.

Nie je možné pridávať komentáre.