Top

Autosalón v Nitre priniesol výstavné premiéry aj veľa zábavy

Autosalón v Nitre priniesol výstavné premiéry aj veľa zábavy

V nedeľu 6. októbra 2019 sa zatvorili brány 26. ročníka Autosalónu v Nitre. Podľa údajov od organizátorov ho tento rok navštívilo vyše 164-tisíc návštevníkov. Ak ste to nestihli, prinášame vám sumár toho najdôležitejšieho, čo Hyundai v Nitre ukázal. A tí, ktorí ste náš stánok navštívili, si môžete pripomenúť to najlepšie od Hyundai.

 

Tlačová konferencia

Prítomnosť Hyundai-u na nitrianskom autosalóne sme otvorili tlačovou konferenciou. Na nej sme predstavili všetkých 11 vystavených modelov. Špeciálnu pozornosť sme venovali dvom slovenským premiéram – novej KONE Hybrid a novému elektrickému IONIQ-u.

Florbalová šou s Maťom Homolom

V sobotu sme pre rodiny s deťmi a fanúšikov motoršportu pripravili zaujímavý program. Na stánku sme ako hrdý partner slovenskej ženskej florbalovej reprezentácie a Hyundai extraligy žien exkluzívne postavili florbalové ihrisko. Svoje zručnosti mohli predviesť hráčky extraligových tímov z Nitry a Partizánskeho. O pozornosť sa delili s našim najúspešnejším automobilovým pretekárom a ambasádorom Hyundai Maťom Homolom. Dievčatá aj Maťo ukázali čo to zo svojho florbalového umenia a rozdávali autogramy a úsmevy na všetky strany.

Florbal a Mato HomolaFlorbal a Mato Homola

Testovacie jazdy pre všetkých

Vieme, že obdivovať automobilové novinky je fajn, ale tak isto vnímame záujem vás – našich zákazníkov zoznámiť sa s autami Hyundai aj v pohybe. Preto sme pre návštevníkov autosalónu pripravili flotilu 12 vozidiel, ktoré ste si mohli vyskúšať zadarmo. Situáciu komplikovalo upršané počasie a najmä rekonštrukčné práce na cestách, ale aj tak sa podarilo zrealizovať 379 testovacích jázd. Výsledkom boli dve malé poistné udalosti a najmä vysoká spokojnosť ľudí, ktorých pohľad na značku Hyundai a jej vozidlá sa po absolvovaní skúšobnej jazdy výrazne zlepšil. A o tom nám na autosalóne v Nitre išlo. Aby ste si naše autá vyskúšali a presvedčili sa, že Hyundai naozaj robí pokrok dostupný pre všetkých. Navyše sme si pre všetkých ktorí boli na testovacej jazde, pripravili súťaž o exkluzívny výlet na zápas Chelsea FC s VIP servisom. Súťaž trvá až do konca októbra a zapojiť sa môžete absolvovaním testovacej jazdy.

testovacie jazdy Hyundai

Nie je možné pridávať komentáre.